RICHARD   LANGER - 28. rokem na volné noze ve svém světě       R. N. Harém | Moderace | Psaní | Reality | Byznys | Kontakt
REALITY KOLEM MNE– 13. díl:

Dům v Českém Krumlově - výjimečná nabídka RK EVROPA Plzeň


rl


Každá nabídka nemovitosti je originální, ale někdy se skutečně jedná o něco, co se často neopakuje, co hledá toho „svého zájemce“ pro svou výjimečnou neopakovatelnost. A něco takového má v nabídce i RK EVROPA Plzeň, pro níž jako externí realitní makléř funguji. Pro přátele na FB tedy z široké nabídky naší realitky nyní vybírám jako zajímavý tip historický objekt v překrásném Českém Krumlově.

Text inzerátu najdete na stránkách RK EVROPA Plzeň, včetně všeho souvisejícího ( https://www.rkevropa.cz/detail/37408). Zde uvádím výňatek z této inzerce:

Prodej historického objektu, 1100 m2, Český Krumlov.
Dlouhá, Vnitřní Město, Český Krumlov, okres Český Krumlov.
Prodej rozlehlého historického objektu v centru města Český Krumlov, které bylo v roce 1992 zapsáno do seznamu památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Objekt je situován pod krumlovským hradem s krásnými výhledy na Vltavu a panorama zámeckých budov. Vedle Vlašského dvora je největší bytovou a komerční nemovitostí v linii Dlouhé ulice. Dnešní stav vznikl stavebním propojením tří původních historických domů v druhé polovině 19. st. Jde o významnou chráněnou kulturní památku s cennými klenbami, trámovými stropy atd. Objekt o celkové výměře zastavěné plochy 450 m2 má dvě čísla popisná a dva samostatné vchody. V patrech domu se nachází osm bytových jednotek (od 50 do 130 m2) z nichž šest je po rekonstrukci. Objekt má zrekonstruované fasády, novou střechu a půdní prostory vhodné pro půdní vestavby. V přízemí jsou čtyři zajímavé zrekonstruované nebytové prostory. K domu náleží pozemek na severní straně objektu, který je možno využít pro parkování čtyř vozidel.
Více informací v originálním inzerátu…, kam se, prosím, v případě zájmu, podívejte.
Pokud Vás tato výjimečná nabídka oslovila, můžete se obrátit přímo na RK EVROPA Plzeň a to konkrétně pana Mgr. Karla Černého, velmi úspěšného a seriózního makléře. Chcete-li však navíc, abych Vám vše osobně garantoval i já a to svým jménem, prosím, kontaktujte mne a vše potřebné pro Vás zařídím a osobně ohlídám pro Váš klid.

A ještě dotaz, přátelé… Pro klienta hledám vybydlený činžovní dům v Praze, který je určený k rekonstrukci. Máte-li tip, který dopadne, odměna od RK EVROPA Plzeň Vás nemine…

A ještě malé poděkování RK EVROPA Plzeň za sponzorování mého životního projektu – ceny Ď, pročež vznikla i naše spolupráce na poli mého externího profi realitního makléřství.

27. 11. 2018 Richard Langer

foto archiv RLdalší díly REALITY KOLEM MNE - zde

RICHARD LANGER    -    richard.langer@centrum.cz    -    608 702 768
Copyright © 2018 All rights reserved