RICHARD   LANGER - 28. rokem na volné noze ve svém světě       R. N. Harém | Moderace | Psaní | Reality | Byznys | Kontakt
REALITY KOLEM MNE– 2. díl:

Zjistil jsem, že i lidé bez peněz chtějí investovat…

Tak si to řekněme na rovinu - nemám toho v realitách za sebou moc, spíš hóódně málo, ale na druhou stranu je to jen jedna z mých činností podporujících životní projekt „cena Ď“ a k tomu je třeba říct, že když už, tak už mám za sebou profi školení a při každé zakázce se opírám o zkušený tým RK EVROPA Plzeň, které zcela důvěřuji.

O to víc mne baví získávat nové zkušenosti z tohoto ranku. Tak například, když jsem „nabral“ k prodeji jakoby na první pohled nezajímavý byt, rozhodl jsem se tuto zakázku řešit ve spolupráci se super profíkem Markem Otavou (člen týmu RK Evropa Plzeň) a vyplatilo se mi to.

„Nezajímavý byt“ se mohl zdát tím, že měl nájemníka s nárokem na užívání bytu. Cena onoho bytu šla ale dolu a to zaujalo mladého muže bez úspor, který si vzal hypotéku na tenhle byt v představě, že nájem mu bude hradit hypotéku a on bude dvacet let čekat, až ji splatí a mezitím se pro věk nájemníka byt uvolní - a kdyby ne – tak později, avšak pak už by jeho platby vykazovaly zisk. Tedy, jakoby pocitově nula od nuly, nějaké ty starosti kolem vlastnictví a chodu bytu, ale jednou, prý – až mu děti vyrostou, jim v centru velkého zajímavého města předá byt jako dárek, který by jej de facto neměl stát „nic“.

Tuhle náramnou zkušenost jsem získal krátkou praxí opřenou o super profíky v RK EVROPA Plzeň. A předávám ji tímto dál, k vám. Nedávno jsem byl osloven majiteli zajímavé nemovitosti v Nepomuku, abych se postaral o její prodej. Dům se nachází na náměstí, kousek od rodného místa svatého Jana Nepomuckého. A byl zlevněn na necelé dva a půl milionu korun. Vím, že v tomhle regionu není byznys v bavlnce jako u Karlova mostu, ale ona cena mi přijde dost nízká na to, kde se dům nachází, jakou má dispozici a co může nabídnout svému novému majiteli.

Vidím to – mladá rodina, která umí provozovat nějaký ten obchod nebo řemeslo a nepotřebuje platit nájem, nýbrž být ve svém…, k tomu nájemníci přispívající na opravy a chod domu…, vždyť dole se nyní komerční prostory pronajímají…

Ostatní je na vás. Držím palce tomu, kdo tuhle šanci chytne za pačesy…

Originál inzerát najdete zde: https://www.rkevropa.cz/detail/44116

rl


rl


A pokud zamýšlíte prodat Vaší nemovitost, jsem tu.

11. 9. 2018 Richard Langer

foto archiv RLdalší díly REALITY KOLEM MNE - zde

RICHARD LANGER    -    richard.langer@centrum.cz    -    608 702 768
Copyright © 2018 All rights reserved