RICHARD   LANGER - 29. rokem na volné noze ve svém světě       R. N. Harém | Moderace | Psaní | Reality | Byznys | Kontakt
REALITY KOLEM MNE– 20. díl:

Chcete číst elektronickou verzi časopisu RK EVROPA Plzeň?


To, že nabízím k prodeji komerční pozemky pod Božím Darem a hledám pro klienta činžovní domy k rekonstrukci v Praze, neznamená, že víc toho nabídnout nemohu. Jako externí realitní makléř jsem členem týmu RK EVROPA Plzeň, kde se sejde zajímavých nabídek přemnoho. Tato realitka vydává velmi kvalitní tištěný občasník, jehož součástí je také elektronická verze, kterou Vám může zasílat na Váš e-mail. Stačí, abyste mi do messengeru napsali, že o to stojíte a připište Vaši e-mailovou adresu… a stane se.

Mít přehled o realitách není špatné, pokud něco sháníte, či uvažujete o prodeji Vaší nemovitosti. RK EVROPA Plzeň je součástí celoplošné sítě RK EVROPA, sídlí v Plzni, ale dosah má všude, kde se něco zajímavého děje. Svými výsledky se řadí na špici sítě RK EVROPA v ČR a mezi svými makléři má kromě osvědčených úspěšných makléřů také ty v rámci sítě RK EVROPA v ČR nejlepší. Mám čest a radost být jejich externí kolega, exkluzivně spolupracují v realitách právě v RK RVROPA Plzeň, která je zase pro zajímavost partner mého projektu v kultuře – ceny Ď.

Podstatné pro mne je, že pokud se na mne obrátíte, že potřebujete prodat / koupit, že mohu s klidným svědomím garantovat seriózní průběh transakce, vše pro Vaši spokojenost a pro Vás klid zajistit.

Tak ať se vám vše ve světě realit daří…

rl


12. 2. 2019 Richard Langer

foto archiv RLdalší díly REALITY KOLEM MNE - zde

RICHARD LANGER    -    richard.langer@centrum.cz    -    608 702 768
Copyright © 2018 All rights reserved