RICHARD   LANGER - 29. rokem na volné noze ve svém světě       R. N. Harém | Moderace | Psaní | Reality | Byznys | Kontakt
REALITY KOLEM MNE– 21. díl:

Je exekuce problém při prodeji nemovitosti?


Exekuce je vždycky samozřejmě problém. Ale každý problém má nějaké řešení. Kdyby nebylo tolik případů (už jsem se s tím v praxi spolupracujícího realitního makléře při RK EVROPA Plzeň setkal), kdy klient chce prodat dům, byt a přitom je v exekuci, nepsal bych o tom. Exekuce není ostuda. Stát se vše může skutečně každému. Ostuda, pokud vůbec, může být nechat problémy ležet ladem. Nechat je lidově „vyhnít“ až do extrému.

Někdy je prostě lepší zavčasu prodat, dokud se dá ještě ze situace, byť těžké, ale přesto, něco z majetku získat. Přeji všem, aby se jich exekuce netýkala, upřímně. Nepatřím mezi lidi v byznysu, kteří rádi vydělají na čemkoliv, třeba na problémech druhých. Naopak, takový případ vnímám spíš jako službu někomu, kdo potřebuje pomoct a třeba jednou, až se mu bude zase dařit, opět zrovna on vyhledá mé služby…

A vážím si toho, že si RK EVROPA Plzeň zachová ten nejlidštější možný přístup i ke klientům, kteří mají problémy. Jasně, je za tím letitá zkušenost a značný úspěch této realitky, díky jemuž si může dovolit i nad rámec standardního byznysu vyjít vstříc těm, kteří potřebují pomoc na úkor obvyklého zisku realitky.

Pokud jste v exekuci a přemýšlíte o prodeji Vaší nemovitosti a nemáte svého osvědčeného realitního makléře, můžete se obrátit na mne, rád pomohu, minimálně radou, třebaže je to stále i pro mne zakázka, což je potřeba upřímně přiznat. Nicméně i takový bývá život a i takové téma je třeba někdy otevřít a já to právě dnes udělal.

Pokud Vás zajímá víc o mém působení v RK EVROPA Plzeň, pár slov o tom píšu níž pod článkem.

A JEŠTĚ PÁR SLOV POD ČAROU k této úterní rubrice:

Kromě všech svých činností ve světě kultury a médií, kde působím převážně jako nezávislý autor, pořadatel, moderátor, kde externě spolupracuji s několika osvědčenými producenty a organizátory, jimž nevadí má nezávislost a můj přístup k práci, myšlení o práci a vytváření svého stylu jako standardu pro vše mé budoucí pracovní – působím od roku 2016 také v oblasti realit a to jako spolupracující realitní makléř RK EVROPA Plzeň.

Důvodem je, že jsem obklopen řadou lidí, kteří potřebují koupit nebo prodat nemovitost a mají obavu o průběh takové transakce, přičemž mne znají, věří mi a vědí, že svým jménem garantuji nejvyšší možnou serióznost přístupu k zákazníkovi. Proto jsem si rád zaplatil profi školení u RK EVROPA v Praze a uzavřel poté exkluzivní spolupráci s RK EVROPA Plzeň, jíž zcela důvěřuji.

Výsledkem je, že sice denně nesedím v této realitce a sám aktivně nevyhledávám zájemce o prodej realit, ale pokud se z mého světa práce nebo života ozve, že něco takového potřebuje, ihned vše osobně zařídím. Z této činnosti poté samosponzoruji svůj životní kulturní projekt „cena Ď“ (www.cena-d.cz), jehož partnerem je současně právě RK EVROPA Plzeň. Jedná se skutečně o unikátní fungující vzájemně profesionální spolupráci.

Již jsem takto ke spokojenosti zákazníků zajistil pro kanadského klienta prodej domu na náměstí v jednom městě na Plzeňsku, prodej několika bytů apod. Nikam nespěchám, jsem zde, pokud potřebujete... a chcete prožít prodej vaší nemovitosti skutečně v klidu. Pak naopak spěchám a dělám vše proto, abyste byli spokojeni.

Pokud máte svého makléře, osvědčeného, držte se jej. Pokud se obáváte vstoupit na tenký led neznámého prostředí, jsem tu pro vás, pro Váš klid. Rád a v plné úctě k vám. Skutečně takto vnímám svět, také tento, realitní.

rl


rl


19. 2. 2019 Richard Langer

foto archiv RLdalší díly REALITY KOLEM MNE - zde

RICHARD LANGER    -    richard.langer@centrum.cz    -    608 702 768
Copyright © 2018 All rights reserved