RICHARD   LANGER - 29. rokem na volné noze ve svém světě       R. N. Harém | Moderace | Psaní | Reality | Byznys | Kontakt
REALITY KOLEM MNE– 25. díl:

Mrkněte na nové vydání časopisu RK EVROPA Plzeň…


Kromě nabídky realit v novém podzimním vydání časopisu RK EVROPA Plzeň (existuje jak elektronická, tak tištěná verze) najdete počteníčko se super úspěšnými profíky, makléři Karlem Černým a Vladimírem Zahoutem. Časopis si můžete číst zde: https://www.rkevropa.cz/realitni-magazin/plzen-podzim-2019/?fbclid=IwAR00JQ0XclUhx530IWUv8ouPByaXFz37rtgcvSqVhMBufXzFNludThrJ3Lc#page=1

V týmu dále působí celá řada špičkových a v ČR v širokém profesním spektru respektovaných realitních makléřů o jejichž zkušenosti se opírám i já, externí realitní makléř, působící exkluzivně při RK EVROPA Plzeň od roku 2016, abych poděkoval tímto počinem téhle realitce za podporu mého životního projektu „cena Ď“ a snažil se tak, svůj svět plný zajímavých lidí (…kteří občas prodávají nebo kupují reality a chtějí mít klid, že je svěří do správných rukou), sbližovat se světem RK EVROPA Plzeň.

Co je moje nejsilnější deviza v mém externím makléřském činění? Fakt, že 30 let působím na volné noze, dělám seriózní projekty a mnoho tisíc lidí mi důvěřuje a skrz své jméno Richard Langer jsem si toho vědom a zavazuje mne to. Když jsem zjistil, kolik lidí se bojí svůj majetek svěřit do rukou, které nezná, v obavě podvodu, neprofesionality a tak…, využil jsem toho, že jsem znal RK EVROPA Plzeň včele s jednatelkou paní Renée Zedníčkovou a věřil ji lidsky i profesně. Tím vzniklo přátelské a pracovní provázání. Na jedné straně tato realitka podporuje cenu Ď (www.cena-d.cz) a na druhé straně já zas podporuji ji. Na začátku roku 2016 jsem absolvoval na své náklady profesionální školení při RK EVROPA v Praze a od té doby osobně, ve spolupráci s týmem RK EVROPA Plzeň, realizoval řadu zakázek.

Mám radost z děkovných mailů z Kanady, kdy jsem prodal kanadským majitelům dům na jižním Plzeňsku. Mám radost z prodeje problémového bytu s nájemníkem, že nakonec byl prodávající i kupující nadmíru spokojen. Mám radost z realizace prodeje bytu v exekuci…, díky ohromným zkušenostem mého kolegy Marka Otavy jsme vše vyřešili právně správně a ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Mám radost z prodeje hájovny nedaleko Mariánek – dosud mi prodávající rodina vzkazuje poděkování za neuvěřitelně rychlý a profesionální prodej. Mám radost z pozemků, které nyní aktuálně nabízím k prodeji na Jáchymovsku – jde o téměř 20 tisíc metrů komerčních pozemků v překrásné rekreační přírodě Krušných hor (podrobnosti obratem na Vaše vyžádání).

Z této činnosti podporuji produkování mého životního projektu cena Ď, takže pokud mi věříte, pokud chcete prodat dům, byt…, jsem zde na FB, pro své facebookové kamarády, také.

rl


8. 10. 2019 Richard Langer

foto archiv RLdalší díly REALITY KOLEM MNE - zde

RICHARD LANGER    -    richard.langer@centrum.cz    -    608 702 768
Copyright © 2019 All rights reserved