RICHARD   LANGER - 29. rokem na volné noze ve svém světě       R. N. Harém | Moderace | Psaní | Reality | Byznys | Kontakt
REALITY KOLEM MNE– 27. díl:

K narozeninám vnučky jsem dal rozestavěný dům…


Tak jest, i realitní makléř (já konkrétně působící při RK EVROPA Plzeň, na níž nedám dopustit) krom práce vede soukromý život. Do toho mého aktuálně patří oslava prvních narozenin vnučky Amálky. Co ji dát? Panenku? Těch má! No, nejlepší ji bude dát dům!

Když byla má dcera (maminka Amálky) malá, dostala k prvním Vánocům také dům. Tedy, když se ptali lidi: „Cos dal Markétce?“ – Řekl jsem vážně: „Barák!“ – A jen ten, kdo má smysl pro humor, se dověděl, že šlo o dům vyrobený z papírových krabic, polepený cihlovou tapetou. Prostě domeček do dětského pokojíku na hraní.

A podobně tomu mám s vnučkou Amálkou. Jen říkám: „Dostala ode mne rozestavěný dům…“ – Kdo nemá smysl pro humor a naopak mu tuto prázdnotu duše vyplňuje závist, toho nechám při vyřčeném… A naopak, kdo má smysl pro humor, po vteřině úžasu dodám: „Ale jde od domeček, který z prken stavím na zahradě za chalupou v koruně staré švestky…“ – A mám v plánu jej dostavit do jara, aby se tu už příští rok Amálka vydováděla.

Přikládám z té „stavby“ pár fotek… a vracím se k rubrice o realitách a to naprosto vážně. Koupit dětem skutečný dům je možné i v případě, že na něj nemáte hotovost. Obraťte se na mne a poradím Vám, jak pořídit třeba byt na hypotéku, následně jej pronajmout a po čase, až Vám děti vyrostou, jej doplatit a dětem předat. Už jsem to v praxi zažil a klient byl velmi spokojen.

rl


22. 10. 2019 Richard Langer

foto archiv RLdalší díly REALITY KOLEM MNE - zde

RICHARD LANGER    -    richard.langer@centrum.cz    -    608 702 768
Copyright © 2019 All rights reserved