RICHARD   LANGER - 29. rokem na volné noze ve svém světě       R. N. Harém | Moderace | Psaní | Reality | Byznys | Kontakt
REALITY KOLEM MNE– 29. díl:

Rozhovor s Renée Zedníčkovou


Jednatelka RK EVROPA Plzeň paní Renée Zedníčková je člověk, díky kterému mne napadlo v roce 2015 začít se externě zabývat realitami. V lednu 2016 jsme si plácli a tak jsem se, krom všeho, co dělám na volné noze, stal také realitní makléř při této realitce, abych také z téhle činnosti, "samosponzoringem" dotoval svůj životní projekt „cena Ď“ (který dotuji také z moderování apod.). Nejprve jsem absolvoval profi školení v Praze v centrále RK EVROPA, což bylo hodně zajímavé seznámení s novým světem, do něhož jsem do té doby neviděl. A pak jsem získal právě u paní Zedníčkové v Plzni možnost působit externě, což znamená, nebýt tam denně, ale být tam tehdy, když někdo z mých přátel, sponzorů ceny Ď, kolegů z branže, případně kamarádů tady na FB, bude chtít využít mých služeb třeba proto, že mi důvěřuje, tak jako já zcela důvěřuji paní Zedníčkové (už jsem několik zajímavých zakázek realizoval). Ona důvěra, je myslím, krom profesionality, nejvíc, poněvadž jde často o velký, někdy jediný majetek dotyčných klientů… a mít při transakcích klid, je velký bonus pro klienta. Tolik na úvod a tady je na Renée Zedníčkovou první dotaz:

„Jak dlouho působíš na trhu realit v rámci Tvé RK EVROPA Plzeň?“

Zdravím všechny Tvé facebookové fanoušky a příznivce realit a všeho kolem nich :-), letos je to již jedenáctým rokem, co jsme na trhu pod značkou EVROPA realitní kancelář. Za poslední tři roky jsme zaujali pevné místo mezi realitními kancelářemi v Západních Čechách. Neustále však máme chuť být lepší a lepší a neusínáme na vavřínech.

„Jak popíšeš význam slova úspěch?“

Úspěch není náhoda. Je to tvrdá práce, vytrvalost, oběť a ze všeho nejvíc láska k tomu, co děláte. Za úspěchem se skrývá mnoho úsilí, trpělivosti a odhodlání. Bez těchto vlastností by člověk jen těžko mohl dělat to, co ho baví.

„Můžeš nám představit nějakou aktuální zajímavou nabídku?“

Za aktuálně nejzajímavější nabídku považuji vilu v Plzni, jejíž prodej ve výhradním zastoupení zprostředkovává náš makléř Mgr. Karel Černý - certifikovaný realitní makléř. Jde o prvorepublikovou vilu, která prošla kompletní rekonstrukcí. Interiér je vybaven luxusním nábytkem a třešničkou na dortu jsou křišťálové lustry. Nahlédnout do vily můžete zde… https://www.rkevropa.cz/detail/48639.

Děkuji za rozhovor a přeji Ti, Renée, krásné dny nejen s úspěchem spojené, ale i v soukromí naplno a hezky prožívané…

…a kamarádům na FB ještě dodám: „A jsem tady také, jako makléř, pro Vás!“

rl


12. 11. 2019 Richard Langer

foto archiv RLdalší díly REALITY KOLEM MNE - zde

RICHARD LANGER    -    richard.langer@centrum.cz    -    608 702 768
Copyright © 2019 All rights reserved