RICHARD   LANGER - 29. rokem na volné noze ve svém světě       R. N. Harém | Moderace | Psaní | Reality | Byznys | Kontakt
REALITY KOLEM MNE– 31. díl:

Rozhovor s realitním makléřem Markem Otavou


Jako externí realitní makléř při RK EVROPA Plzeň, který i Vám může pomoct prodat Vaší nemovitost s garancí nejvyšší možné péče a hlavně klidu na duši, že jste svěřili majetek do dobrých rukou, se opírám o zkušenosti celého profi týmu, avšak nejvíc o zkušenosti pana Marka Otavy, kterého se dnes zeptám:

"Co Vás vedlo k tomu, stát se realitním makléřem?"

Makléřem jsem se stal vlastně úplnou náhodou. Když jsem se po škole rozhodoval, co budu dělat, oslovila mě sama paní jednatelka s tím, že otevírají realitní kancelář a zda to chci zkusit s nimi. Řekl jsem si, proč ne. Málokdo ví, že jedna z mých mnoha škol, je Střední odborné učiliště, obor prodavač a tak prodávám :-)

"Proč RK EVROPA Plzeň?"

Přeci protože jsme nejlepší :-)

"Jakého nejzajímavějšího úspěchu jste dosáhl?"

Jako jeden z mých nejzajímavějších úspěchů po dobu působení v Evropě beru II. místo v soutěži makléřů z celé sítě v ČR. Nejdůležitější pro mě ale je, že jsem si za ty roky dokázal vytvořit stabilní klientelu. Tomu se žádná soška nevyrovná.

"Co je pro Vás priorita ve vztahu ke klientovi?"

Jednoznačně důvěra, a to vzájemná. Snažím se s každým klientem naladit na stejnou vlnu, ke každému přistupuji individuálně.

A co k tomu dodám? Skromné odpovědi vypovídají také o povaze Marka. Je to velmi úspěšný makléř, ale aniž by kdy o tom mluvil, dýchá z něj pokora. Ta, když je, vedle úspěchu a totální serióznosti, pak to nemá chybu. Vážím si, že právě Marek Otava mi ukazuje, jak ve světě realit fungovat. Díky a hodně štěstí.

Profil pana Marka Otavy najdete tady: https://www.facebook.com/Marek-Otava-DiS-certifikovan%C3%BD-realitn%C3%AD-makl%C3%A9%C5%99-551846931926223/

rl


26. 11. 2019 Richard Langer

foto archiv RLdalší díly REALITY KOLEM MNE - zde

RICHARD LANGER    -    richard.langer@centrum.cz    -    608 702 768
Copyright © 2019 All rights reserved