RICHARD   LANGER - 28. rokem na volné noze ve svém světě       R. N. Harém | Moderace | Psaní | Reality | Byznys | Kontakt
REALITY KOLEM MNE– 7. díl:

Rád vám představím paní Renée Zedníčkovou……


rl


Že k tomu všemu, co dělám na volné noze pro cenu Ď, dělám také externě realitního makléře při RK EVROPA Plzeň, asi tady z FB dávno víte. Ale nevím, zda znáte zakladatelku a jednatelku plzeňské pobočky sítě RK EVROPA paní Zedníčkovou, s níž jsem se před 3 lety setkal a hned věděl, že je to člověk, na nějž se mohu obrátit s námětem spolupráce v téhle komoditě.

Jednak to bylo intuicí díky osobnímu setkání a pak také referencemi od mých letitých přátel, kteří ji mnoho let znali. Proč o tom mluvit? No přeci proto, že v realitách, kromě profesionalismu, musí být plná důvěra v realitku, aby prodávající a ani kupující nemuseli mít obavu, komu svěřit majetek nebo peníze, protože klid je v případě nákupu a prodeje nemovitostí k nezaplacení.

S Renée jsem kromě práce měl řadu příležitostí probrat život křížem krážem a tak vím, jak přemýšlí, co je pro ni v soukromí i v práci na prvním místě. Za vás jsem se ale ještě zeptal na tyhle tři věci:

Proč je důležité dbát absolutně seriózního přístupu k podnikání v realitách?
Protože konkurence je velmi velká a může bez jakékoliv certifikace, vzdělání je možné, že makléřem může být každý. Takže proto je kvalita a vlastně praxe a čestnost makléře velmi důležitá.

Kolik let jsi v téhle branži? Jak si vede RK EVROPA Plzeň v rámci celé sítě RK EVROPA v ČR?
Realitám se věnuji přes 15 let. Realitní kancelář jsem založila nejdříve pod společností Broker Venture, což je moje druhá společnost, která se zabývá pojišťovnictvím. Pod síť EVROPA realitní kancelář jsem vstoupila z důvodu většího dosahu značky na podvědomí lidí napříč celou republikou v roce 2008. EVROPA realitní kancelář Plzeň si vede od prvních chvil výborné. Stále dosahuje druhých nejlepších výsledků po centrále v Praze 1, s níž se nemůžeme srovnávat, protože není měřítko mezi cenou nemovitostí v hlavním městě a Plzní.

Jaké je pro Tebe být partnerem ceny Ď?
Mám radost ze srdce, že můžu být partnerem ceny Ď. Projektu, který má kořeny výhradně v České republice a je poděkováním, které k životu patří tak samozřejmě, jako pomoc druhým od těch, kterým se daří.

…děkuji Renée za odpovědi a jsem rád, že lidé z mého života, okolí práce a FB mají možnost vědět, o koho se opírám při realizaci svých obchodních případů v realitách, z čehož, jak jinak, dotuji projekt ceny Ď, říkajíc tomu „samosponzoring“.

Zatím jsem sice zásadně odkázaný na pomoc sponzorů skutečných, či třeba velké morální a další pomoci Nadačního fondu pomoci Karla Janečka, ale jelikož je tu cena Ď 19. rokem a rád bych a by byla na světě co nejdéle - musím už dnes dávat základy vzniku nových šancí pro budoucí časy v rámci financování tak rozsáhlého projektu, jakým celoplošně působící cena Ď je.

Nejsem v realitce denně od rána do večera, veřejně se široce nenabízím (vždyť mám tisíc činností okolo ceny Ď), ale bylo by mi líto nebýt k dispozici těm, kteří mne znají a chovají ke mně důvěru, protože pak pomohu a vlastně si pak pomůžeme navzájem.

V současné době nabízím komerční pozemky u Jáchymova (kdo by rád info, zašlu odkaz na oficiální inzerát). A pokud prodáváte byt, dům, pozemek… jsem tu…

16. 10. 2018 Richard Langer

foto archiv RLdalší díly REALITY KOLEM MNE - zde

RICHARD LANGER    -    richard.langer@centrum.cz    -    608 702 768
Copyright © 2018 All rights reserved