RICHARD   LANGER - 29. rokem na volné noze ve svém světě       R. N. Harém | Moderace | Psaní | Reality | Byznys | Kontakt
GALERIE zákulisí ceny Ď / 26. díl

„Video střípky z prvních 3 krajských kol“Z první ruky to mám, když mohu akce ceny Ď provázet slovem. Emoce, radost, vše. A protože mám stále při sobě mobil, některé okamžiky z té „první ruky“ zaznamenávám. A tak přináším na FB první díl „video střípků ceny Ď 2019“, který je seskládán z úvodních 3 krajských kol a zachycuje ponejvíc okamžiky předání ceny Ď s fanfárou, jíž každým rokem obměňujeme (například byla jako zvolání úžasu „Týjooo“, nebo „Hmmmmm“, či Jupííííí) a kterou vytvoří publikum přítomných mecenášů a dobrodinců, aby po všech 14 krajských kolech pak zazněla, už hezky nazkoušená, ve společném provedení na scéně Národního divadla…, jak tomu už pár let je při finálových ceremoniích.
Video - zde

Máme za sebou 3 krajská kola a 11 je před námi. Finále se koná 14. června 2019 na Nové scéně Národního divadla. Aktuální info o stavu dění devatenáctého ročníku ceny Ď k datu 5. dubna najdete přímo na oficiální profilové stránce ceny Ď na FB: zde

V tuto chvíli je přihlášeno 174 nominací a další stále ještě mohou přicházet minimálně do 25. dubna. Články o realizovaných místních a krajských kolech najdete na www.cena-d.cz, včetně fotodokumentace, popisek, znění nominací atd.

Hlasovat formou sdílením nominací v rámci speciální "ceny Ď veřejnosti" na FB stránce ceny Ď můžete nadále až do 13. června. Zatím tyto nominace na FB oslovily přes 130 tisíc lidí a přes 1700 lidí je sdílelo.

Velký dík všem aktérům ceny Ď a všem, kteří ceně Ď pomáhají existovat už 19 let!

A za týden další novinky.

5. 4. 2019 Richard Langerdalší díly GALERIE zákulisí ceny Ď a Novinky 19. ročníku ceny Ď - zde

RICHARD LANGER    -    richard.langer@centrum.cz    -    608 702 768
Copyright © 2018 All rights reserved