RICHARD   LANGER - 28. rokem na volné noze ve svém světě       R. N. Harém | Moderace | Psaní | Reality | Byznys | Kontakt
Moderátorský zážitek 32. – „5. část videa z Talk show Plzeňská souhvězdí 2018“


Už potřinácté jsem si udělal jako plzeňský patriot radost a uspořádal opět výroční „Talk show Plzeňská souhvězdí 2018“, tentokrát v Divadle Dialog a po třinácté za generálního partnerství Rodinného pivovaru Chodovar (děkuji panu prezidentu Jiřímu Plevkovi st.).

…první díl přinesl úvod talk show s rozbitým zipem u kalhot
… druhý díl popovídání s majitelkou módního salonu Miriam – Olinkou Lanzendorfovou
…třetí pohled do zákulisí pracovního světa majitelky velké personální agentury a žádaného kadeřnického salonu paní Ludmily Ledecké
….čtvrtý recept na super úspěšné podnikání ženy v chlapském světě průmyslu paní Zdeňky Heyn Edlové, majitelky LUBRICANT s.r.o.

…a pátý právě teď ukáže, že s charitou se dá začít vždycky, třeba jako to udělala Nikol Melisová (Bona mente 2018), netušíc, že když bude veřejně obhajovat „Benefiční taneční přehlídku pro Klárku“, bude muset překonat silnou trému, což nakonec zvládla výborně. A samotná akce, na níž upoutávala pozornost? Ta proběhla na počátku prosince nesmírně úspěšně. Jednak se vybralo přes sto tisíc pro nemocnou Klárku, ale navíc se stalo něco, s čímž pořadatelé dopředu nepočítali – akce se účastnila samotná Klárka, která následně v noci, když jí maminka otáčela ve spánku, řekla, že to byl „nádherný večer“.

video zde

foto, text, video - archiv: 15. 12. 2018 Richard Langer


další díly MODERÁTORSKÉ ZÁŽITKY - zde


RICHARD LANGER    -    richard.langer@centrum.cz    -    608 702 768
Copyright © 2018 All rights reserved